Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen İlçemiz Kaymakamımız Abdulselam ÖZTÜRK, ilçe esnafını ziyaret etti. Ziyaret esnasında esnafın sorunlarını dinleyerek, iletilen sorunları not aldı. Sorunların en kısa zamanda çözülmesi için Belediye ve Kaymakamlık görevlilerine talimat verdi.
 
"Hak ve adaletten ayrılmadan, hizmetin gerektirdiği tutum ve davranış içinde Başkale'ye en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içindeyiz." diyen Sayın ÖZTÜRK, ilçedeki vatandaşları özlemle bekledikleri belediye hizmetlerine kavuşturmak için çalıştıklarını ifade etti.
 
İlçenin sorunlarını yerinde tespit etmek için esnaf ziyaretlerini sürdürdüklerini söyleyen Sayın ÖZTÜRK, "Hep birlikte el ele vererek güzel şehrimizi en kısa zamanda hak ettiği yere getireceğiz.  Başkale'yi evlatlarımız ve sevdiklerimiz için çok daha huzurlu ve güvenli bir hale hep birlikte getireceğiz." diye konuştu.
 
Sayın ÖZTÜRK 'ün ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar ise ilçede huzur ve istikrar için üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını belirttiler.