Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, dar gelirli vatandaşların temel gıda ve giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurduğu "Sosyal Market'in açılışı yapıldı. Açılış törenine Kaymakamımız Abdulselam ÖZTÜRK, ilçede bulunan kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı. 
Açılıştan önce konuşma yapan Kaymakamımız Abdulselam ÖZTÜRK Sosyal Market projesini hayata geçirdiklerini belirterek” Değerli Başkaleli hemşerilerim Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı olarak bugüne kadar birçok projeye imza attık. Vatandaşlarımıza giyim yardımı, gıda yardımı ve nakdi yardımlar olmak üzere pek çok yardımlarda bulunuyoruz. Bugün bu hizmetlerden birinin daha açılışını yapmak için burada toplandık. Vatandaşlarımızın giyim ve gıda ihtiyacını karşılayacak olan bu sosyal marketimiz hayırlı uğurlu olsun.” dedi. 
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Kaymakamımız Abdulselam ÖZTÜRK ve beraberindekiler Sosyal marketi gezdi. Sosyal markete gelen çocuklarla yakından ilgilenen Kaymakamımız, çocukları kendi elleriyle giydirdi.